Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to minimaniak.com

Rejestrując się otrzymujesz dostęp do wielu korzyści.
Każda rejestracja i logowanie daje ci możliwość dostępu do strony poprzez własny profil.
Masz możliwość założenia swojego indywidualnego profilu, zdobywanie punktów reputacji, które zostaną wynagrodzone oraz komunikować się z innymi za pomocą osobistej skrzynki. Ta wiadomość zostanie usunięta po rejestracji.

Gasiu

Witam serdecznie :D

7 postów w tym temacie

Jako kulturalny człowiek aż prosi się o przywitanie się :) 

A więc witam was wszystkich serdecznie. Mam na imię Łukasz i jestem 25-letnim maniakiem MINI pracującym na stanowisku sprzedawcy samochodów nowych i używanych w autoryzowanym salonie Fiata w Sieradzu. Niestety nie posiadam aktualnie MINI, a jedynie skromną Pandę III z podtlenkiem LPG. Ale jako, iż to forum jest dla pasjonatów jak i użytkowników MINI postanowiłem się tutaj zarejestrować - mam nadzieje, iż w najbliższym czasie będę pełnoprawnym użytkownikiem tego forum :)

Moja milość do samochodów MINI rozpoczęła się od momentu skorzystania z programu "MINI for 3" - możecie wierzyć lub nie, po prostu zakochałem się w tych samochodach :D

Pierwszy zlot, ale anonimowo już zaliczyłem - było to MINI Challenge Poland na torze Łódź :D Oczywiście będę stawiał się na innych zlotach w miarę możliwości.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia :)

P.S Jeżeli ktoś będzie potrzebował części do osobowych lub dostawczych Fiatów to dajcie znać, załatwię coś taniej :)

10506979_728880663841860_6244621062090912067_o.jpg

IMG_1127.JPG

IMG_1099.JPG

3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heheh

No Panie - szacun - powitanie na najwyższym poziomie :)

Punkt dla Ciebie

Ja codziennie jeżdże Pandą służbowo :) z pizzą  - uważam że to najlepsze auto w swojej klasie niskobudżetowej - do jazdy miejskiej

- ostatnio nawet wymieniłem w niej fotele - oryginalne są niewygodne

korzystając z okazji iż wymienialiśmy w MINI cabrio szmaty na skóry - szmaty znalazły miejsce w Pandzie :)

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

haha, dziękować :)

powiem szczerze, że nawet w dłuższych trasach sprawuje się bardzo dobrze - ze mną zwiedziła już morze, góry, jeziora w Wielkopolsce itd :)

aż jestem ciekawy jak wyglądają fotele od MINI w Pandzie - mogę prosić o zdjęcia  ? :)

tak jak wspominałem - gdy będzie potrzeba jakiś części do służbowej Pandy, służę jak najbardziej pomocą :) 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W końcu dotarło :)

IMG_0317.JPG

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz już mogę oficjalnie - od 15 marca Doradca do spraw sprzedaży samochodów używanych BMW w firmie BMW   Premium Arena Kalisz ;)

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ooooo

gratulacje !!!

bedziesz mógł wystartować pszczółkach 😉

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli pozwoli czas i możliwość załatwienia samochodu to czemu nie ;):D