Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to minimaniak.com

Rejestrując się otrzymujesz dostęp do wielu korzyści.
Każda rejestracja i logowanie daje ci możliwość dostępu do strony poprzez własny profil.
Masz możliwość założenia swojego indywidualnego profilu, zdobywanie punktów reputacji, które zostaną wynagrodzone oraz komunikować się z innymi za pomocą osobistej skrzynki. Ta wiadomość zostanie usunięta po rejestracji.

Minievva

Skrzynia one a Cooper

15 postów w tym temacie

Drodzy maniacy , mam pytanie , kupiłam mini one , pieknego z reszta we wrześniu . Niestety nie nscieszyłam sie nim zbyt dlugo . Dałam sie karnac tym pieknym samochodzikiem osobie która nigdy nie jeździła na manualu, i jak sie pewnie domyslacie skrzynia do wymiany. Dwie glowne zebatki poszły w diabły.. przejde wreszcie do pytania . Mam możliwość kupienia skrzyni od mini coopera ,silnik 1.6 2003 rok. Ja mam mini one rok 2002 i silnik tez 1.6. Powiedzcie mi proszę czy bedzie pasowala ? Bardzo mi zależy na szczerej odpowiedzi . Jutro jade po ta skrzynie i biore moja stara rozwalona do porównania, ale to jest 100 km w jedną strone wiec jeśli macie potwierdzone info że ta skrzynia nie bedzie pasować to dajcie mi znać..szkoda pieniędzy na trasę ..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli będzie posiadać metalowy dekiel to będzie to to samo,te skrzynie nie są zbyt trwale ,najlepiej by było wrzucić skrzynie getraga

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, alan napisał:

Jeśli będzie posiadać metalowy dekiel to będzie to to samo,te skrzynie nie są zbyt trwale ,najlepiej by było wrzucić skrzynie getraga

Niestety one nie są wymienne :/ i Getarg różni się od skrzyń z lat do 2003 :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej są ale z tego co pamiętam trzeba tez wymienić półośki 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 godzin temu, alan napisał:

Hej są ale z tego co pamiętam trzeba tez wymienić półośki 

A to może, ja tylko wiem że bezpośrednio są  niewymienne :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, dzięki za info. Ostatecznie wziełam stara skrzynie i pojechałam po tamta od Coopera. Kupiłam, wydaje mi sie ze to to samo. Rozstaw śrub taki jak w moim One. W poniedziałek mechanik mi zamontuje wiec bede miec ostateczna informacje. Napisze Wam :) Półoś też wzięłam . ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, 

Skrzynia pasuje . Wszystko git . Mam natomiast pytanie - musze wymienic olej w skrzyni, bo mechanik zalał olejem i po 500 km kazał wymienić na oryginalny najlepiej . Dzwoniłam dzis do bmv - tanio nie jest oczywiście. Znacie moze jakiś zamiennik ? W bmv  2 litry za 250 zł to troche drogo...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zadnych zamienikow tylko ori olej,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, Minievva napisał:

Hej, 

Skrzynia pasuje . Wszystko git . Mam natomiast pytanie - musze wymienic olej w skrzyni, bo mechanik zalał olejem i po 500 km kazał wymienić na oryginalny najlepiej . Dzwoniłam dzis do bmv - tanio nie jest oczywiście. Znacie moze jakiś zamiennik ? W bmv  2 litry za 250 zł to troche drogo...

Oryginalny, teraz jest drogo, ale po zalaniu zamiennika może wyjść drożej w przyszłości :) Nie ma co oszczędzać   

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 godzin temu, Minievva napisał:

Hej, 

Dowiem się za ile możemy załatwić olej 😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

95 zł za litr na rabacie MINI Maniaka 

😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ok, to bym chciała za taka kasę, :)

jak mam uzyskać ten rabat ? :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

musisz zamówić póki co przez moją osobę

pracujemy nad kartami członkowskimi - które m.in będą dawały takie korzyści

w tym roku będzie to karta roczna za free - od 2018 roku plan aby wprowadzić składkę członkowską w zamian za karte członkowską

Mamy cały 2017 rok aby dogadać atrakcyjne warunki przy okazaniu takiej karty

533877555 zadzwoń do mnie jeśli zamówić Ci ten olej -

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 3.01.2017 o 10:15, BeMoL napisał:

95 zł za litr na rabacie MINI Maniaka 

😉

Kiedy będą dostępne takie karty rabatowe ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

muszę najpierw zorganizować jakies fundusze na produkcje i projekt

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto