Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to minimaniak.com

Rejestrując się otrzymujesz dostęp do wielu korzyści.
Każda rejestracja i logowanie daje ci możliwość dostępu do strony poprzez własny profil.
Masz możliwość założenia swojego indywidualnego profilu, zdobywanie punktów reputacji, które zostaną wynagrodzone oraz komunikować się z innymi za pomocą osobistej skrzynki. Ta wiadomość zostanie usunięta po rejestracji.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
macmini

MINI gwarancja, a przejażdżki na torze

4 posty w tym temacie

Witam serdecznie

Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, ale nurtuje mnie pytanie dotyczące przejażdżek po torze, a gwarancji producenta i pakietów serwisowych. W zapisach umowy jest informacja, że nie można brać udziału w wyścigach (grozi to utratą gwarancji i pakietów serwisowych) i tu pytanie co producent ma na myśli. Przecież MINI musi czasem się wyszaleć i lepiej jeśli to zrobi na torze niż na ulicy.  Dodatkowe pytanie czy macie włączone usługi komunikacji z producentem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze ?

cholera wie o co chodzi 

Ja od czasu do czasu na tor wjadę 😉

Wydaje soe ze większym problemem jest - gdy wydarzy się kolizja na torze niż ze coś może się popsuć 

jesli o mnie chodzi to chyba nie mam włączonych usług komunikacji - lub o tym nie wiem 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolizja to i tak nie gwarancja, wydaję mi się, że wszystko będzie ok do momentu jak się coś nie posypie i wtedy mogą zakwestionować prawo do gwarancji bo powiedzą np. że usterka silnika wynikała z tego, że się jeździło na torze. Może mogliby się wypowiedzieć dilerzy jak to naprawdę wygląda i czego to ten zapis dotyczy lub jak przez dilera rozumiany jest wyścig 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedziesz do dobrego dilera i naprawiaja, ja sie gwarancja nie przejmuje i upalam ,modyfikuje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz