Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to minimaniak.com

Rejestrując się otrzymujesz dostęp do wielu korzyści.
Każda rejestracja i logowanie daje ci możliwość dostępu do strony poprzez własny profil.
Masz możliwość założenia swojego indywidualnego profilu, zdobywanie punktów reputacji, które zostaną wynagrodzone oraz komunikować się z innymi za pomocą osobistej skrzynki. Ta wiadomość zostanie usunięta po rejestracji.

Kuner

[s] MINI Cooper S r56 225KM od swiatMINI.pl

1 post w tym temacie

MINI Cooper S (Prosimy o przeczytanie opisu poniżej)

VIN: WMWMF71079TS26679
Przebieg: 134100 km i stale rośnie :)
Rok produkcji: 2008 r. 
Data pierwszej rejestracji: 26.11.2008 r.
Pochodzenie: Samochód Krajowy, kupiony w Salonie BMW FUS
Ważność Badania Technicznego: 30.11.2017 r.
Ważność Ubezpieczenia OC: 26.05.2017 r.

MOC: 224,1 KM KM, 316,4 Nm
Kolor: 851 CHILI RED

Grubości powłoki lakierniczej:
Pokrywa silnika: 240
Błotnik PP: 130
Drzwi P: 110
Błotnik PT: 140
Pokrywa bagażnika: 110
Błotnik LT: 100
Drzwi L: 110
Błotnik LP: 150
Dach: 110

Wyposażenie:
- fabryczna szpera (blokada mechanizmu różnicowego) 25%,
- podsufitka antracyt,
- wewnętrzna powierzchnia Piano Black,
- przycisk SPORT,
- auto start / funkcja stop (wykodowana z auta),
- czarne aluminiowe felgi,
- NOWE opony Uniroyal Rainsport 3,
- złącze JACK,
- odtwarzacz CD mp3 oraz USB,
- System nawigacyjny, Professional (najnowsza mapa 2017.1),
- fabryczny zestaw głośnomówiący Bluetooth,
- fabryczny alarm,
- skórzana kierownica wielofunkcyjna,
- pakiet widoczność,
- elektryczny, panoramiczny dach,
- welurowe dywaniki,
- podłokietnik przedni, 
- skórzane siedzenia,
- ogrzewanie fotela kierowcy / pasażera,
- fabryczny zestaw czuyjników parkowania zintegrowany wyświetlaczem nawigacji,
- czujnik deszczu,
- podgrzewana przednia szyba,
- światła bi-xenon
- automatyczna klimatyzacja,
- tempomat,
- komputer pokładowy,
- dodatkowe światła dalekośieżne MINI,
- sterowanie głosem,

Modyfikacje:
- układ wydechowy HKS,
- downpipe S-Performance,
- blow off S-Performance, 
- modyfikacja mapy silnika Świat MINI,
- spężyny zawieszenia Eibach Pro Kit,
- karbonowy, oryginalny wlot powietrza na masce - oryginał MINI John Cooper Works,
- dodatkowe zegary (temperatura płynu chłdozacego, doładowanie turbo),
- na lakierze nałożony trwały wosk Meguiars Gold Class Carnauba,
- wszytskie szyby i szyberdach pokryte są niewidzialną wycieraczką Soft99 Ultra Glaco o trwałości do roku, 
- zabezpieczona skórzana tapicerka woskiem Elephant Leder Preserver,

Dzień dobry,
Jestem włascicielem Niezależnego Serwisu MINI - światMINI.pl i sprzedam swoje prywatne MINI.
Samochód który sprzedaję to moje oczko w głowie, do auta dołożyłem należytej staranności by było dopracowane, sprawne i zadbane. MINI nie było kupione "na handel" o czym świadczy czas jaki go używałem. Pierwsi własciciele kupili go 2008 w salonie BMW FUS. W roku 2014 rozpoczęli serwisowanie tego auta w naszym serwisie. W 2015 roku zakupił je nowy właściciel, który zrobił po zakupie gruntowny przegląd i niestety chwilę później zatrzymał się na tyle BMW X5. 
Cooperka zatem odkupiłem w 2015 od jego drugiego własciciela z lekkimi uszkodzeniami. Wymieniona została Pokrywa silnika (co widać po grubości lakieru), przedni zderzak i prawy reflektor. Zostało to przez mój serwis naprawione zgodnie ze sztuką. 
Oczywiście poduszki powietrzne nigdy nie zostały wystrzelone. Po naprawie blacharskiej, naprawiliśmy absolutnie wszystko co wymagało naprawy w tym samochodzie. Na koniec ustawiliśmy geometrie i założyliśmy nowe mopony zimowe, którę dorzucę do auta dla zdecydowanego klienta. 
W marcu 2017 kupiłem i zamontowałem nowe, nie używane opony Uniroyal Rainsport 3 205/45/17 88 y XL. Wszystkie modyfikacje oraz wyposażenie i dane techniczne tego auta są szczegółowo opisane powyżej. Jak widać jest to najbogatsza wersja jaka wychodziła z salonu w 2008 roku. 
Samochód sprzedaję na umowę kupna sprzedaży, jest on zarejestrowany i ubezpieczony na moją żonę i to z nią Państwo ewentualnie podpiszą umowę. 
Mimo, że od wymiany oleju w silniku minęło raptem 4 tysiące kilometrów, to zobowiązujemy się kupującemu, na jego oczach wymienić olej silnikowy i dokonać pełnego przeglądu auta by ten miał pewnośc spokojnego użytkowania auta bez konieczności wizyty w serwisie wcześniej, niż po 15000 km (lub rok) po zakupie. 
Skoro sprzedaje to czemu sprzedaję? Powód jest prosty - mam kilka innych projektów do dokończenia i potrzebuję środków :)
Uczciwą ceną za auto jest 38500 zł, do niewielkiej negocjacji. Nie jestem zainteresowany zamianą na cokolwiek - tylko sprzedażą za gotówkę. 
Długo pracowaliśmy na naszą markę ŚwiatMINI.pl, w związku z czym mogą być Państwo pewni że nie zepsujemy naszej reputacji jakimkolwiek zatajonym faktem na temat tego auta. 
MINI można obejrzeć w siedzibie naszej firmy - w Raszynie pod Warszawą (10km od Pałacu Kultury i Nauki), lub w Warszawie - Ursus. 
Serdecznie zapraszam do oglądania i jesli o czymś zapomniałem - zapraszam do kontaktu telefonicznego - chętnie odpowiem na wszystkie pytania. 

Tylko u nas kupią Państwo auto z uczciwą historią, które nie wymaga wkładu finansowego. Wszystko jest sprawne, czyste i pachnące. Znamy się na MINI jak nikt inny!

Zapraszamy do kontaktu.

Link do aukcji Allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=6819109826

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się