Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to minimaniak.com

Rejestrując się otrzymujesz dostęp do wielu korzyści.
Każda rejestracja i logowanie daje ci możliwość dostępu do strony poprzez własny profil.
Masz możliwość założenia swojego indywidualnego profilu, zdobywanie punktów reputacji, które zostaną wynagrodzone oraz komunikować się z innymi za pomocą osobistej skrzynki. Ta wiadomość zostanie usunięta po rejestracji.

TiKej

Tikejowe R53

5 postów w tym temacie

Po piątkowym myciu czas pokazać moją rakietę!

Póki co nie ma jakichkolwiek modyfikacji ale zobaczymy co przyniesie lato, bo w głowie siedzi parę pomysłów :D

IMG_3042.thumb.JPG.41b579cc21d13a39d0b35311d6808f73.JPGIMG_3045.thumb.JPG.cedb24f0f2a8ca45e8fbe41d32875c9b.JPGIMG_3051.thumb.JPG.095393d44f7019b18918b0ed0e0a8773.JPGIMG_3054.thumb.JPG.77016e74bdf377a5185575be82134431.JPG

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę ze dobrze wyposażony egzemplarz 

A jak z historia auta ?

osobista rada - uważam ze wszelkie mody maja sens, jeśli z góry założysz sobie, że auto ma zostać u Ciebie więcej niż chwile - bo przy odsprzedaży  nikt Ci za te mody nie zapłaci 😉

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo ładny wóz... ja bym go nie zmieniał :)

3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki 😀

@BeMoL Jeśli chodzi o historię auta to jestem drugim właścicielem w kraju a poprzedni właściciel sprowadził go w 2009 z Berlina, zatem auto jest w kraju od 8 lat. Zmieniony był tylny zderzak czego nikt nie ukrywał (szkoda parkingowa). Starałem się sprawdzić jak dokładniej jego historię i wszystko wyglądało całkiem dobrze 👍 

Jeśli chodzi o modyfikacje to może faktycznie póki co się wstrzymam, natomiast zajmę się kosmetyką (felgi wymagają renowacji bo nie wyglądają zbyt dobrze z bliska 😉)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 7.05.2017 o 21:54, BeMoL napisał:

Widzę ze dobrze wyposażony egzemplarz 

A jak z historia auta ?

osobista rada - uważam ze wszelkie mody maja sens, jeśli z góry założysz sobie, że auto ma zostać u Ciebie więcej niż chwile - bo przy odsprzedaży  nikt Ci za te mody nie zapłaci 😉

Pełna zgodność  , ale  jak tu nie upiększać i nie ulepszać ?:oxD Niestety przy sprzedaży autka kasa wyłożona na wszelkie upgrade  idzie się... Może nie w całości , ale w zdecydowanej większości . 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz