Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to minimaniak.com

Rejestrując się otrzymujesz dostęp do wielu korzyści.
Każda rejestracja i logowanie daje ci możliwość dostępu do strony poprzez własny profil.
Masz możliwość założenia swojego indywidualnego profilu, zdobywanie punktów reputacji, które zostaną wynagrodzone oraz komunikować się z innymi za pomocą osobistej skrzynki. Ta wiadomość zostanie usunięta po rejestracji.

Saguaro

Progi JCW oryginalne do Mini Clubman R55 S poszukiwane

42 postów w tym temacie

No ja akurat bardziej tam jestem od strony pracownika bo kładziemy w salonie ceramikę na auta :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Lookee94 napisał:

No ja akurat bardziej tam jestem od strony pracownika bo kładziemy w salonie ceramikę na auta :)

aaaa no to dobrze wiedzieć, wysyłam Ci PW w związku z tą ceramiką :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dostałem info :D ceny zabiły :D zdecyduje się chyba na lotkę i wydech a progi może kiedy indziej :D nie wiem czy mogę tu pisać ceny więc się powstrzymuję :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aktualna oferta rabatowa na serwis/ części/akcesoria dotyczy tylko Bawarii 

Będzie jeszcze oferta od Dealera MINI Zdunek - ale czekam na oficjalne potwierdzenie 

z pozostałymi dealerami póki co nie planuje współpracować ( to trochę skomplikowane)

jednak nie ma problemu z zakupem wysyłkowym 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie, ze spoilerem jest problem tego typu, że on jest przykręcany. Nie ma takiego zestawu doposażenia np. w Mini Clubman S więc będzie problem to zamontować w ten sposób. Ma ktoś doświadczenie co do montażu na klej specjalistyczny czy inny sposób?

QGOwRL4.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiście bym spróbował to przykleić na czarny sylikon. Jest mega mocny tak, że powinno wytrzymać bez problemu a i dziur nie trzeba robić ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Lookee94 napisał:

Osobiście bym spróbował to przykleić na czarny sylikon. Jest mega mocny tak, że powinno wytrzymać bez problemu a i dziur nie trzeba robić ;)

noo, raczej na czarny klej do szyb, bo takim klejem już nieraz kleiłem różne takie cosie, ale hmmm ciężko mi to zamówić tak jak nie widżę jak to od spodu wygląda, się okaże że tam jakieś patenty że nie dolgnie dobrze na kleju czy coś. chyba pójdę w wydech w tym miesiącu i bede skladał na te dokładki progowe :D

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to mówimy i tym samym kleju ;)

Myślę że nie powinno być problemu takiej lotki. Skoro przylega dobrze na wkręty to i na klej powinno :)

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Lookee94 napisał:

No to mówimy i tym samym kleju ;)

Myślę że nie powinno być problemu takiej lotki. Skoro przylega dobrze na wkręty to i na klej powinno :)

hmm niby tak :) a ty byś też reflektował? może przy dwóch sztukach jeszcze co urwie, cene masz na pw :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Narazie muszę się wstrzymać bo felgi ogarniam na lato :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie! A macie wiedzę czy taka listwa progowa JCW jest taka sama do R55 jak do R56? na logikę r55 jest dłuższe no i nie wiem, gośc piszę w ogloszeniu że listwa do R55 R56:

http://www.aukcjoner.pl/gallery/023435472-.html#I1

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ta powyżej i tak jest wybrakowana chyba bo brak jej plastiku, ale jest też aerokit 1 i też to samo, p isze ze R55 i R56 i nie wiem czy to różnica

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dobra już wysztko wiem, bo sprawdziłem w realoem. Są to różne progi, inne numery mają. To raz, dwa, potrzebne są ślizgi do montażu, które z nowymi są w zestawie, tak więc sprawa cięzka.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

robert 886 573 313

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, alan napisał:

robert 886 573 313

próbuję :D ale ciężko złapać wolną linię :D