Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to minimaniak.com

Rejestrując się otrzymujesz dostęp do wielu korzyści.
Każda rejestracja i logowanie daje ci możliwość dostępu do strony poprzez własny profil.
Masz możliwość założenia swojego indywidualnego profilu, zdobywanie punktów reputacji, które zostaną wynagrodzone oraz komunikować się z innymi za pomocą osobistej skrzynki. Ta wiadomość zostanie usunięta po rejestracji.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Motoryzacja Filipa

Ładna i rodzinna "Renia"

4 posty w tym temacie

Crossover'y i Suvy coraz bardziej zdobywają rynek europejski wypierając takie gatunki samochodów jak sedany, kombiaki czy rodzinne vany. Na szczęście są jeszcze producenci, którzy posiadają w ofercie takie samochody. Jednym z nich Renault, a ja pewien marcowy weekend postanowiłem przyjrzeć się z bliska przestronnej "Reni" o imieniu Scenic;)

Link: https://motoryzacjafilipa.wordpress.com/2017/03/30/133-ladny-komfortowy-i-funkcjonalny-renault-scenic/

Renia 73 (57).jpg

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mi się nie podoba >:( Po pierwsze desing wnetrza to zupełnie nie moja bajka , a już środkowa część kokpitu  to jakiś  "rów marianski" :D

Po drugie  szlag mnie trafia na te male , zaturbione motorki , >:(  ekologia? a dupa nie ekologia . Koszt produkcji  malego silnika jest zdecydowanie mniejszy niż dużego  więc "kasa misiu , kasa" Gawiedzi  zrobi się wodę z mózgu , że mała pojemnośc to i mało pali , ekologiczny i ogolnie tani ......... ale nie w naprawach tylko produkcji xDApetyt na paliwko około 40 % większy niż w danych producenta co w zasadzie jest już normą dla każdego samochodu . Ale jak  nóżka ciężka to i 60-70% wiecej - niestety. 

Po trzecie nie lubię .....żółtych tylko czerwone bo ........ czerwone są najszybsze xD

A po czwarte to jestem pewnie jakiś spaczony    bo  mój klimat to auta niemieckie i......... niemieckie :D

Ogólnie......... dla mało wymagających , nie znających się  na autach  pewnie może być . Ale dupy mi nie urwalo , wow nie było - za to " eeeee  tam , taka taczka " xD

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze, to ująłeś;) Samochód, nie urywa tyłka, to nie MINI <3 Ale jako rodzinne wozidło po bułki czy także w podróż, spokojnie wystarczy;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Renault mnie zawsze zaskakuje swoimi nowościami na plus - ale tylko przez chwile 

Podpisuje się prawie pod wszystkim co napisał @bodek1

dodam jeszcze - utrata wartości tych wszystkich francuzow jest tragiczna - 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się