Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to minimaniak.com

Rejestrując się otrzymujesz dostęp do wielu korzyści.
Każda rejestracja i logowanie daje ci możliwość dostępu do strony poprzez własny profil.
Masz możliwość założenia swojego indywidualnego profilu, zdobywanie punktów reputacji, które zostaną wynagrodzone oraz komunikować się z innymi za pomocą osobistej skrzynki. Ta wiadomość zostanie usunięta po rejestracji.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Misia

Mini Cooper S JCW 2008

8 postów w tym temacie

Cześć

Prośba o "prześwietlenie" poniższej sztuki:

https://www.otomoto.pl/oferta/mini-cooper-s-oryginalny-john-cooper-works-wersja-eu-fv23-export-ID6yP8PW.html#685506d44b

VIN: WMWMF91070TF79392

Jestem po przejażdżce tym autkiem. Stan bardzo dobry i prowadzi się rewelacyjnie.

Z góry dziękuję 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No z pewnością jest jedyny w swoim rodzaju 😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę że wyszukujesz auta które są już prawie rok na ALLEGRO , więc nie mogą być dobre.     A  skąd wiem bo przynajmniej  raz w tygodniu przeglądam ogłoszenia :)  

PS.  Bo tak widzę  że chciała bym ale nie wiem co , powodzenia :P:D   

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko czy Ty naprawdę  chcesz do Trójmiasta niski zawias? :o Autko rzeczywiście na niskim wygląda super , trakcja gokartowa , ale do codziennej jazdy po NASZYCH drogach to męczarnia i wieczna uwaga na studzienki , krawężniki , nierówności , a o uszkodzeniach felg już nie wspomnę . Dobra rada - przejedź się  na "twardym" tak z Gdańska do Gdyni , ale nie  obwodnicą tylko "miastem"  i zobacz czy tego rzeczywiście szukasz. 

A ...clubmana też możesz mieć na "twardo" xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz