Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to minimaniak.com

Rejestrując się otrzymujesz dostęp do wielu korzyści.
Każda rejestracja i logowanie daje ci możliwość dostępu do strony poprzez własny profil.
Masz możliwość założenia swojego indywidualnego profilu, zdobywanie punktów reputacji, które zostaną wynagrodzone oraz komunikować się z innymi za pomocą osobistej skrzynki. Ta wiadomość zostanie usunięta po rejestracji.

mtzecik

Stukanie lewy przód!!! R56 S

10 postów w tym temacie

Cześć,
od dłuższego czasu próbuje znaleźć przyczynę dziwnego i denerwującego stukania w R56 S. Otóż odgłosy stukania dochodzą z lewej strony gdzieś z okolic skrzynia/koło. Słychać je przy ruszaniu i na lekkich dziurach. Dźwięk jak by np. ktoś młoteczkiem uderzał po np karoserii albo skrzynia waliła po czymś.... Poduszka skrzyni dokręcona i trzyma dobrze, poduszka pod autem wymieniona. Wczoraj przegląd rejestracyjny zrobiony i zawiecha ok. Przy obracaniu kierownicy cisza. Raz słychać na prawdę mocno a na następny dzień wcale...
ktoś sie spotkał z czymś podobnym? Pęknięta sprężyna? Macperson? Chyba będę musiał rozkręcić pół auta :/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie dokręcona półoś 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobne z lekka objawy miałem ale w passacie B6

Półos wewnętrzna (zdaje się tak to się nazywało ) została wymieniona i wszystko minęło 

diagnoza również trwała długo - aż zasiegnalem  opini na jakimś forum Vw 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nakrętka która jest po ściągnięciu koła przed łożyskiem?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tez mam takie objawy (chrupie,zgrzyta,przy ruszaniu ,na dziurach i skrecaniu czasem). Czasami slabiej czasami mocniej....

Jak uda Ci sie naprawić chetnie sie dowiem co było przyczyna :)

PS Auto wlasnie stoi u mechanika i sie glowia bo niby to wina poduszki miala byc a sie okazuje ze cos stuka w skrzyni niby przy ruszaniu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ewentualnie łożysko amora ,w skrzyni przy ruszaniu to dwumas

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziś Wymieniaja mi poduszke skrzyni byla tak wybita ze sie łapa od skrzyni wytarła. Zobaczymy czy to to.

Dwumas to chyba na dziurach by nie pukał :)  Moze zle sie wyslowilem to takie nie pukanie a raczej chrobotanie-skrzeczenie  czy jakos tak (jakby cos ocieralo o cos).

Łozysko amora tez podejrzewalem....

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I po sprawie winna byla poducha silnika(skrzyni ta na górze) oraz wybita łapa

Reasumujac poducha 200 łapa w używce 100 , Robota 80 - jadość z ciszy w aucie BEZCENNA !

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rymianek - dało się jakoś poznać zużycie tych poduszek wizualnie/ organoleptycznie? czy dopiero po rozkręceniu. Ja wymieniałem tylko tą która jest na dole.

Ręką jak próbuje ruszać silnikiem to ani drgnie...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Reka to nie bedzie widac wsadzasz ogarnietego kierowce ktory rusza z noga na hamulcu. U mnie bylo widac jak lata na tej poduszce.

Mowimu tu o tej co jest pod skrzynka z bezpiecznikami nad skrzynia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz