Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to minimaniak.com

Rejestrując się otrzymujesz dostęp do wielu korzyści.
Każda rejestracja i logowanie daje ci możliwość dostępu do strony poprzez własny profil.
Masz możliwość założenia swojego indywidualnego profilu, zdobywanie punktów reputacji, które zostaną wynagrodzone oraz komunikować się z innymi za pomocą osobistej skrzynki. Ta wiadomość zostanie usunięta po rejestracji.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Darenciano

Mini Cooper S - 2009

16 postów w tym temacie

Dodatkowo nowy właściciel moze odwiedzić ASO - została do wykonania akcja techniczna na oslonkę przy turbo

IMG_1875.JPG

IMG_1876.JPG

IMG_1879.PNG

IMG_1880.PNG

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Dzięki za sprawdzenie i za listę dodatków, na pewno sie przyda :) Tak na pierwszy rzut oka cos nie tak jest z kierownicą. Dwa ramiona karbonowe a jedno plastik. Kierownica JCW powinna być raczej w pełni karbonowa.

Edytowane przez Darenciano
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktos mogl kupic tylko boki

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@BeMoL czy do tych wpisów z pierwszego zdjęcia dopisane są informacje jakie były to akcje serwisowe? ciekawi mnie troche początek historii. Niby wygląda jak demo, potem jakby ktoś je kupił i sprzedal dla salonu 3 miechy pozniej? (6 miesięcy pozniej akcja z tym samym przebiegiem, więc wygląda jakby to byl salon). Ale znam się słabo na używanych autach więc może jakas podpowiedz.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety osobiście nie jestem w stanie odpowiedzieć na te pytania ani się dowiedzieć bliżej - szanując czas prywatny kolegi który mi w tym pomaga 

byc może Alan coś więcej pomoże 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasne, rozumiem i tak zrobiłeś mi dużą przysługę :) umówiłem się na jutro obejrzeć te auto. Zobaczymy!

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Darenciano napisał:

@BeMoL czy do tych wpisów z pierwszego zdjęcia dopisane są informacje jakie były to akcje serwisowe? ciekawi mnie troche początek historii. Niby wygląda jak demo, potem jakby ktoś je kupił i sprzedal dla salonu 3 miechy pozniej? (6 miesięcy pozniej akcja z tym samym przebiegiem, więc wygląda jakby to byl salon). Ale znam się słabo na używanych autach więc może jakas podpowiedz.

Pozdrawiam

po czym wnosisz ze byla taka historia ,moze ktos zostawil w rozliczeniu albo sprzedali jako demo 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak napisalem, nie czuje sie na tyle biegly w uzywanych autach więc luzno pytam bardziej doświadczone osoby.

Przebieg wydaje się jak najbardziej prawdziwy po wyciagu z historii. Jedno małe coś co zauważyłem ;) to to że 31.05.10 wpisany jest mniejszy przebieg niz przy akcji z 12.05.10 :D o pare km wiec pewnie pomylka przy przepisywaniu cyfr

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Obejrzałem dzisiaj te auto z kolegą. Mniej więcej taki spostrzeżenia, może komus się przyda.

- przez telefon sprzedający powiedział że jeden blotnik z tyłu był malowany, po pomiarze okazało się że oba błotniki z tylu były malowane

- z jednego przy samej listwie przy progu wychodzi baaardzo malutki burchelek więc wypadałoby to zrobić

- na dachu wskazanie miernika prawie 2x (sprzedający mówi że tak są malowane w fabryce... w sensie pod czarnym kolorem dachu jest kolor auta. Ktos moze to potwierdzic?)

Ogólnie autko bardzo fajne, nic nie stuka i nie puka podczas jazdy, zbiera sie super i wygląda świetnie w tej kombinacji. W środku wygląda bardzo fajnie ale odpuściłem ze względu na to że przez telefon dowiedziałem się o jednym elemencie malowanym gdzie w rzeczywistości były dwa i tak naprawdę cięzko było nam ocenic co tam mogło się wydarzyć. W tej cenie można chyba oczekiwać jasniejszej historii.

Aha w ksiązce serwisowej pierwszy wpis przy 25k km w BMW, nastepny tez a późniejsze w innych serwisach. Daty/przebiegi z tych innych serwisow wpisują się czasowo w historię widoczną po rozkodowaniu VINu. Nie wiem tylko dlaczego były w dość odległych od siebie miastach, nie zapytalem o liczbe wlascicieli w Niemczech.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zdaje się że faktycznie dach jest malowany powtórnie

jako dowód mogę zapodać przykład mojego obecnego Clubmana - mam odprysk na dachu białym - gdzie pod spodem wyskoczył fabryczny czerwony

Ale już wysłałem zapytanie do Gliwacza - zapewne będzie miał info z pierwszej ręki - to dość cenna informacja

NO I DZIĘKI za relacje !!!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Az z ciekawości zadzwoniłem do ASO BMW/Mini z zapytaniem i dostałem odpowiedź że z fabryki wyjeżdza z jedna warstwa. Na początku też niezbyt wiedzieli na 100% jak jest wiec dostalem tel zwrotny po pol godziny i ciekawe ze niedawno zadzwonił do mnie jeszcze ktoś z działu handlowego i też to powierdził - więc bardzo fajnie się zachowali :) Dodał że gdyby auto stało w salonie i komuś się podobało ale chciałby inny kolor dachu to zaoferowaliby na początek folie zamiast malowania.

Z drugiej strony dach mogłbyc pomalowany z wielu innych powodów... drzewo na te Mini na pewno nie spadło :)

Ale faktycznie, ciekawa sprawa. Szukam dalej Miniaka!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

totalna bzdura z tym dachem, nie wiem jak krawaciarze z aso chcą pomalować dach w dwóch kolorach jedna warstwa :) wszystkie MINI maja podwójny lakier na dachu 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozwoliłem sobie zrzucić 

IMG_1905.PNG

IMG_1906.PNG

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodatkowo