Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to minimaniak.com

Rejestrując się otrzymujesz dostęp do wielu korzyści.
Każda rejestracja i logowanie daje ci możliwość dostępu do strony poprzez własny profil.
Masz możliwość założenia swojego indywidualnego profilu, zdobywanie punktów reputacji, które zostaną wynagrodzone oraz komunikować się z innymi za pomocą osobistej skrzynki. Ta wiadomość zostanie usunięta po rejestracji.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Zwrl

COOPER S 2008

13 postów w tym temacie

Kolejny raz zwracam sie z prosba o sprawdzenie :D Tym razem autko z Polskiego salonu, wiec mysle, ze powinno sie dac :) Przebieg jak na 2008 rok, troche mi nie pasuje, no ale zobaczymy co wyniknie z historii. Do Pszczyny mam rzut beretem, takze warto podjechac.

Z gory dzieki :)

VIN :  WMWMF71008TS21659

MINX.png

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

IMG_1726.JPG

IMG_1727.JPG

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki wielkie :) 

Z kobietami to nigdy nic nie wiadomo....

Umowiony bylem na dzisiaj na ogledziny, a Pani bez zadnej informacji postanowila sobie go sprzedac. Podle zachowanie :C

Czeka mnie dalsze szukanie i dalsze przeswietlanie vinow przez Was. Powoli mam wrazenie, ze sie narzucam troche :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nam tez zależy abyś był z zakupu zadowolony  😉

Takze podsyłaj - po to ten dział 

Jesli chodzi o sprzedaż MINI - nie dziwie się ze sprzedała - jak przyjeżdża kupiec z kasa  to się nie czeka

- życie 😉

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Mam takie pytanie a w zasadzie wątpliwość odnośnie tego auta.

Rozkodowany VIN pokazuje że auto powinno być koloru dark-silver o kodzie koloru 871 a auto ze zdjęcia jest koloru sparkling silver (kod koloru A60).

Istnieje jakieś wytłumaczenie tego?

EDIT: W drugim zdjęciu są chyba informacje z innego nr VIN. Dałoby się to sprawdzić jeszcze raz?

Edytowane przez Darenciano
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Faktycznie coś nie zagrało 

ale zadam z lekka może głupie pytanie 

czy Jest sens ? Skoro auto sprzedane ?

no chyba ze jesteś jego nowym właścicielem 😉

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widziałem te ogłoszenie ale auto było bardzo daleko więc uznałem że bez sensu jechać. Teraz chyba kupiła je jakas firma z Warszawy i chce na nim zarobić swoją część :)

https://www.otomoto.pl/oferta/mini-cooper-s-cooper-ssalon-polskaserwisladny-kolor-ID6yNGt7.html#58ddcc420b

Do Warszawy mam bliżej więc może warto by je zobaczyć.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale jaja 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki @alan

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jaja tylko normalny , samochodowy business - kupić tanio , sprzedać z zyskiem . Autko podpicowali , wyprali  , wyplakowali , umyli silniczek   i pewnie przytulą jakieś 4- 5 tys. brutto B| bo jezeli opis jest prawdziwy , stan ok to cena dalej jest dość atrakcyjna B|  pod warunkiem  , że "walec  po nim nie przejechal "  . Nic nie ma o bezwypadkowości więc zakładam , że jakieś zdarzenie musiało być.  No i tu dochodzimy do ceny O.o  , ktora być może  była ( jest) "atrakcyjna" bo autko jednak takie perfekt nie jest. Oględziny i weryfikacja " kanałowa" obligo . 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaznaczone ze bezwypadkowy w oryginalnym i tym drugim ogloszeniu. Poszedł szybko pierwszy raz więc pewnie rzeczywiście tak jest. Przelecieć miernikiem dla pewności. Cena? Sam nie wiem czy do konca atrakcyjna.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To , że jest "ptaszek" przy bezwypadkowości o niczym nie świadczy. Ileż to już widziałem opisow , które "na żywo" okazywały się bzdurami , a tłumaczenie zawsze jakieś kretyńskie: a to , że wystawiał kolega, pracownik , a to , że tak niby z rozmachu się zaznaczyło itd. 

Nie ma w opisie  o przebiegu i stanie , że auto jest BEZWYPADKOWE więc na 99,9 % jest po jakim zdarzeniu . 

Przebieg i bezwypadkowość to podstawa dla każdego kupujacego  i doskonale o tym wiedzą handlarze . 

Jak są na 100% pewni to zawsze wręcz  duzymi literami "krzyczą" , że AUTO NA 100% BEZWYPADKOWE ! A tu tak piszą tylko o przebiegu .

Wnioski niech każdy sam wyciągnie , ale jezeli byl jakiś "dzwonek"  to tylko dokładna weryfikacja okresli czy auto jest taki  fajne. Oczywiście nie każdy "dzwonek" dyskwalifikuje samochód co do sensu zakupu wiec spoko. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz