Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to minimaniak.com

Rejestrując się otrzymujesz dostęp do wielu korzyści.
Każda rejestracja i logowanie daje ci możliwość dostępu do strony poprzez własny profil.
Masz możliwość założenia swojego indywidualnego profilu, zdobywanie punktów reputacji, które zostaną wynagrodzone oraz komunikować się z innymi za pomocą osobistej skrzynki. Ta wiadomość zostanie usunięta po rejestracji.

macmini

Bagażnik na rowery

5 postów w tym temacie

Witam serdecznie 

Zastanawiam się nad bagażnikiem "82 72 2 285 993" na rowery na tylną klapę do mojego F55, podstawowa sprawa to czy trzeba mieć opcję "przygotowanie do mocowania bagażnika rowerowego z tyłu", na czym ona polega i czy jeżeli jest niezbędna to czy można ją domówić i jaki jest koszt? Dodatkowo zaznaczę, że jakieś otwory w tylnym zderzaku mam.

Czy ktoś ma taki bagażnik, używał, a może ma instrukcję obsługi, czy wejdą dwa normalne rowery i jeden mały?

I ostatnie pytanie, tym razem do dealerów, jaka cena bagażnika dla posiadacza karty VIP MANIAK?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam nadzieję, że niedługo otrzymasz odpowiedź od Wieśka - dałem mu cynk

Mnie osobiście wydaje się, że te otwory z tyłu są właśnie pod takowy bagażnik - więc kupując go - powinien być dedykowany tylko do MINI

czyli coś jak  plug and play

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki, oczywiście bagażnik jest dedykowany do tego modelu, tylko, że w konfiguratorze jest właśnie opcja przygotowania pod ten bagażnik i zastanawiam sie na czym to polega. Jedyne co mi przychodzi do głowy to to może chodzi o gniazdo wpięcia zasilania świateł bagażnika (nie schylałem się pod zderzak może takowe mam).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawdziłem co jest pod zawleczkami i niestety lipa, z jednej strony gwint do haka a z drugiej prostokątna dziura w belce, czyli wynika z tego, że niezbędny jest fabryczny zestaw "przygotowanie do ...". 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, macmini napisał:

Sprawdziłem co jest pod zawleczkami i niestety lipa, z jednej strony gwint do haka a z drugiej prostokątna dziura w belce, czyli wynika z tego, że niezbędny jest fabryczny zestaw "przygotowanie do ...". 

bez sensu :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz