Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to minimaniak.com

Rejestrując się otrzymujesz dostęp do wielu korzyści.
Każda rejestracja i logowanie daje ci możliwość dostępu do strony poprzez własny profil.
Masz możliwość założenia swojego indywidualnego profilu, zdobywanie punktów reputacji, które zostaną wynagrodzone oraz komunikować się z innymi za pomocą osobistej skrzynki. Ta wiadomość zostanie usunięta po rejestracji.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
panna_joanna

hologeny dalekosiężne

9 postów w tym temacie

Cześć,

Czy ktoś z Was montował samodzielnie halogeny dalekosiężne (te w grillu) i mógłby służyć pomocą jak to dobrze zrobić ?

Ewentualnie czy ma ktoś je zamontowane i mógłby zrobić zdjęcie jak są założone.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam założone ori , ktore kupilem na allegro wraz z wiązką i nawet atrapą więc nic nie musiałem wycinać.Ale  mozesz kupić np. na ebay zamienniki z zestawem montazowym i instrukcją jak wyciąć atrapę więc to żaden problem . Montaż banalnie prosty . Swoich  póki co jeszcze nie podłączyłem bo mam dylemat: robić to na skroty  czyli walnąc przekaźnik i wpiąć się w drogowe , czy wykorzystać ori wiązkę w całości i wpiąć się zgodnie z instrukcją? Pierwsze zrobię sam , ale z drugim raczej nie chcę się bawić i wolałbym to zostawić fachowcowi . Jest jeszcze kwestia wyłącznika  bo w zestawie go nie było więc musialbym zastanowić się jaki i gdzie go umiejscowić. Chciaż jak pomyślę , że musialbym wyciąć ( pewnie w oslonie plast. pod kierownicą ) dziurkę to trochę mi żal .

Edytowane przez bodek1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fabrycznie nie ma wyłącznika/włącznika ,bez problemu można ogarnąć fabryczne podłączenie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda , że jestes tak daleko :| bo chetnie bym się spotkal 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wpadaj na zimowy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No niestety terminy "zawodowe " mam wlasnie skumulowane w dniach  17.02.- 21.02. , a do W-awy 420 km   więc  ni chusteczki - nie dam rady :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Halogeny już kupiłam oryginalne wraz z blaszkami montażowymi, tylko zastanawiałam się w którym miejscu dokładnie trzeba je przykręcić. Moglibyście mi zrobić zdjęcie miejsca gdzie są przykręcone te blaszki? i ewentualnie zdjęcie grilla bo bym chciała powycinać otwory:)

pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz