Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to minimaniak.com

Rejestrując się otrzymujesz dostęp do wielu korzyści.
Każda rejestracja i logowanie daje ci możliwość dostępu do strony poprzez własny profil.
Masz możliwość założenia swojego indywidualnego profilu, zdobywanie punktów reputacji, które zostaną wynagrodzone oraz komunikować się z innymi za pomocą osobistej skrzynki. Ta wiadomość zostanie usunięta po rejestracji.

macmini

MINI Maniak VIP
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

O macmini

Informacje o profilu

 • Imię
  Maciej
 • Lokalizacja
  Tarnowskie Góry

Auto

 • Model
  F55
 • Nadwozie
  Hatchback
 • Rocznik
  2016
 1. Kupie półoś mini r56 cooper s sd diesel

  lekko dostała, ale nie wiem dokładnie co z nią, wiem tylko, że jak robiłem starego to mechanik powiedział, że się nadaje tylko trzeba dać regeneracji (wymieniłem bo zależało mi na czasie, a sprawdzony magik od regeneracji był na urlopie).
 2. Kupie półoś mini r56 cooper s sd diesel

  Ja mam z r55 ale do regeneracji
 3. MINI gwarancja, a przejażdżki na torze

  Kolizja to i tak nie gwarancja, wydaję mi się, że wszystko będzie ok do momentu jak się coś nie posypie i wtedy mogą zakwestionować prawo do gwarancji bo powiedzą np. że usterka silnika wynikała z tego, że się jeździło na torze. Może mogliby się wypowiedzieć dilerzy jak to naprawdę wygląda i czego to ten zapis dotyczy lub jak przez dilera rozumiany jest wyścig
 4. Witam serdecznie Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, ale nurtuje mnie pytanie dotyczące przejażdżek po torze, a gwarancji producenta i pakietów serwisowych. W zapisach umowy jest informacja, że nie można brać udziału w wyścigach (grozi to utratą gwarancji i pakietów serwisowych) i tu pytanie co producent ma na myśli. Przecież MINI musi czasem się wyszaleć i lepiej jeśli to zrobi na torze niż na ulicy. Dodatkowe pytanie czy macie włączone usługi komunikacji z producentem?
 5. MINI CHALLENGE 2017 - Autodrom Pomorze

  Powodzenia. Jak sie wszystko poukłada to przy ustalaniu terminu proszę nie 27 maja i nie 3 czerwca. pozdrawiam
 6. MINI CHALLENGE 2017 - Autodrom Pomorze

  Jeśli chodzi o mnie to jest to idealny termin. Jeśli ma być zmieniony do daj proszę jak najszybciej znać, bo jest to najwyższa pora żeby planować długi weekend.
 7. MINI CHALLENGE 2017 - Autodrom Pomorze

  czy znana jest już baza noclegowa? i co polecicie za miejsce, żeby spędzić z dzieciakami resztę długiego weekendu (nad morzem,z basenem krytym, odległość od toru maks 100 km)
 8. Bagażnik na rowery

  Sprawdziłem co jest pod zawleczkami i niestety lipa, z jednej strony gwint do haka a z drugiej prostokątna dziura w belce, czyli wynika z tego, że niezbędny jest fabryczny zestaw "przygotowanie do ...".
 9. Bagażnik na rowery

  Dzięki, oczywiście bagażnik jest dedykowany do tego modelu, tylko, że w konfiguratorze jest właśnie opcja przygotowania pod ten bagażnik i zastanawiam sie na czym to polega. Jedyne co mi przychodzi do głowy to to może chodzi o gniazdo wpięcia zasilania świateł bagażnika (nie schylałem się pod zderzak może takowe mam).
 10. Witam serdecznie Zastanawiam się nad bagażnikiem "82 72 2 285 993" na rowery na tylną klapę do mojego F55, podstawowa sprawa to czy trzeba mieć opcję "przygotowanie do mocowania bagażnika rowerowego z tyłu", na czym ona polega i czy jeżeli jest niezbędna to czy można ją domówić i jaki jest koszt? Dodatkowo zaznaczę, że jakieś otwory w tylnym zderzaku mam. Czy ktoś ma taki bagażnik, używał, a może ma instrukcję obsługi, czy wejdą dwa normalne rowery i jeden mały? I ostatnie pytanie, tym razem do dealerów, jaka cena bagażnika dla posiadacza karty VIP MANIAK?
 11. Docieranie

  Dziękuję za porady, ale będę drążył temat dalej. Czy jak komputer pokaże wymianę oleju powiedzmy po dwudziestu paru tysiącach, a ja się uprę i będę chciał wymienić powiedzmy po piętnastu (pojadę do zaufanego mechanika i nie wbiję tego do komputera), a następny przegląd zrobię w ramach pakietu serwisowego to: 1. Czy jak wymienię olej bez kasowania przeglądu to czy będzie to miało jakiś wpływ na czas następnego przeglądu? 2. Czy konieczne jest żeby lać ten sam olej tu i tu, czy lepiej jakiś lepszy u mechanika, a w aso to co leją? (Słyszałem, że są różne szkoły)
 12. Docieranie

  Ale jak to rozwiązać jak się ma pakiet serwisowy, czy można dopłacić w ASO do innego oleju albo dać swój? Serwisować trzeba u nich żeby nie stracić gwarancji. I kolejna sprawa czy wszyscy wymieniacie olej dopiero jak pokaże komputer czy częściej (ja w r55 wymieniałem co 15tyś, wcześniej w e91 słuchałem kompa i przy 100 tys. zajechałem turbinę mimo, że obchodziłem się z nią rozsądnie).
 13. Chciałbym się dowiedzieć jakie macie podejście do docierania i jak sobie z tym radziliście. W instrukcji napisane jest, że pierwsze 2000 km: maksymalne obroty 3500, maks. prędkość 160 km/h. W salonie mówili, że pierwszy 1000 km: maks. obroty 2000 (czy to się w S w ogóle da zrobić? czy był ktoś na tyle silny?). Inni mówią coś o 5000 km. Mi najbardziej odpowiada wersja z instrukcji. I kolejne pytanie, czy też potwierdzacie, że dobrze po tych 2000 km wymienić olej i filtr?
 14. Witam jeszcze raz

  W takim razie jeszcze raz tym razem oficjalnie i w dobrym miejscu. Witam wszystkich! Co od zdjęć f55 to trzeba poczekać jeszcze do wtorku.